Nasza historia: Od Małego Sklepu na Allegro do Sklepu Internetowego!

Od małego początku na platformie Allegro do ugruntowanej pozycji lidera na polskim rynku e-commerce - historia Gratisovo to opowieść o nieustającym zaangażowaniu, ciężkiej pracy i pasji do dostarczania wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach.

Rozpoczęliśmy naszą działalność jako skromny sklep internetowy na platformie Allegro, oferując produkty z różnych kategorii, od kawy po chemię gospodarczą, pampersy i chusteczki nawilżające. Nasza skromna działalność rozwijała się wraz z zaufaniem i lojalnością naszych klientów, którzy doceniali naszą dbałość o jakość obsługi oraz konkurencyjne ceny.

Z czasem, dzięki pozytywnym rekomendacjom naszych klientów, zaczęliśmy poszerzać naszą ofertę, wprowadzając coraz to nowe produkty i kategorie, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom naszej klienteli. Dziś, po wielu latach działalności, nasza oferta obejmuje tysiące produktów, w tym najlepsze marki na rynku.

Naszym priorytetem zawsze było zapewnienie szybkiej i niezawodnej obsługi klienta. Dlatego też, inwestujemy w naszą infrastrukturę logistyczną, aby zapewnić błyskawiczną wysyłkę zamówień, często już w tym samym dniu, co zamówienie. Nasz zespół składa się z pasjonatów, którzy nieustannie pracują nad udoskonaleniem procesów i podnoszeniem jakości obsługi.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy dostarczać naszym klientom nie tylko produkty najwyższej jakości, ale także doświadczenie zakupowe, które sprawia, że chcą do nas wracać. Nasza misja to ciągłe doskonalenie i rozszerzanie naszej oferty, aby sprostać oczekiwaniom współczesnego konsumenta.

Dołącz do nas i odkryj, dlaczego tysiące klientów zaufało Gratisovo. Czekają na Ciebie wyjątkowe oferty, szybka wysyłka i doskonała obsługa klienta.

gratisovo