Pieluszkowy zawrót głowy czyli które pieluszki wybrać?

2023-04-08 11:49:00
Pieluszkowy zawrót głowy czyli które pieluszki wybrać?

Pampers Premium Care ( także w wersji zagranicznej Pampers Premium Protection ) są to pieluchy najwyższej jakości. Są najbardziej miękkie i komfortowe.. Zawierają powłoczkę DermaComfort z chłonnymi kanalikami które odprowadzają wilgoć i zawartość pieluszki z dala od skóry dziecka, zatrzymując je wewnątrz pieluszki. Błyskawicznie wchłaniaja wilgoć, zapewniając dziecku suchość i ochronę nawet przez 12 godzin. Bardzo dobrze przylegają do skóry dziecka. Przez wielu uznawane za najlepsze pieluszki na rynku.

Pampers Active Baby : najbardziej popularne, najczęściej kupowane i wszędzie dostępne pieluszki. Posiadają 3 równomierne kanaliki rozprowadzające wilgoć wewnątrz pieluszki.  . Warstwa ta pomaga utrzymywać skórę w suchości i zatrzymuje uczucie wilgoci, które może budzić dziecko. Ponadto zostały uzupełnione  dodatkiem ochronnego balsamu z aloesem. 


Pampers Active Baby Dry: Pieluszki Pampers Active Baby Dry zostały wyposażone w ulepszoną warstwę chłonną 2 Dry-Zones, która jeszcze szybciej wchłania wilgoć

Pampers Pants: są to pieluchomajtki - ze słynną  już z reklam Kieszonka Stop & Protect pomagają zapobiegać przeciekaniu z tyłu; pieluchomajtki w bardzo łatwy sposób zakłada się i ściąga ; są dopasowane w 100% do brzuszka dziecka.

Pampers Harmonie: cenowo droższe od Pampers Premium Care ponieważ wykonane są z najwyższej jakości bawełny, miękkich włókien pochodzenia roślinnego i innych starannie wyselekcjonowanych materiałów. Są testowane dermatologicznie i łagodne dla skóry dziecka. Nie zawierają substancji zapachowych, balsamu ani żadnego z 26 alergenów sklasyfikowanych przez UE. Oferują do 12 godzin suchości Pampers, zapewniając gwarancję jakości, której potrzebuje każdy rodzic.

Które wybrać - pieluszki czy pieluchomajtki?

Produkty różnią się między sobą przede wszystkim sposobem zakładania. Jeśli chodzi o chłonność, to zależy to od producenta. Pieluchy dedykowane są przede wszystkim niemowlakom. W przypadku starszych dzieci rodzice mogą zdecydować, czy wolą pozostać przy pieluchach, czy jednak przejść na pieluchomajtki. Te drugie często polecane są dzieciom, które uczą się korzystać z nocnika, dzięki temu, że pieluchomajtki można łatwo ściągnąć przez nogi. Jest to dobre rozwiązanie także w przypadku dzieci, które w ciągu dnia samodzielnie korzystają z nocnika - pieluchomajtki można im założyć na noc, na wszelki wypadek. 


Autor:Miś Gratisek